O metodě

Během své kariéry jsem si vytvořila vlastní celostní metodu, která zohledňuje osobní vývoj studenta a jeho jazykovou schopnost učení se. Nazvala jsem ji „Hvězda,  hvězdička“ .

Základem metody jsou základy života, a to hlavně komunikace, vztahy, spolupráce a náš osobní rozvoj.  Toto metoda zohledňuje na různých úrovních a s těmito základy neustále v různých podobách pracuje. Učení jazyku není jen učení se jazyku, má spojení i do života jako takového. Jak se dále rozvíjíme v životě samém, tak se rozvíjíme i v jazyku rodném či cizím.

 

  • Jak vše probíhá?

V rámci našeho prvního setkání si nastavíme cíl a záměr celého jazykového vzdělávání a poté už jen upravujeme jednotlivé kroky. Čas od času vzhledem k vývoji studenta (klienta) se domluvíme na změně či na úpravě postupu.

 

  • Jak se vzděláváte?

Ve spolupráci s opravdovým lektorem rozvíjíte své schopnosti lépe chápat a lépe porozumět jazyku, který se učíte. Seznamujete se s gramatickými jevy a rozvíjíte slovní zásobu, kterou opravdu budete potřebovat pro své záměry. To vše bez knih jen s našimi jednoduchými materiály mé vlastní výroby, které slouží Vám klientům jako pomůcka do života pro Vaše nahlédnutí a možnost osvěžení si probraného kdykoli chcete či si jen vzpomenete.

Pokud i Vy máte pocit, že se opravdu chcete vzdělávat tímto způsobem, ráda se s Vámi setkám a naváži spolupráci.

Máte dotaz? Napište mi

Jméno je povinný údaj
Emailová adresa není správně zadaná
Při stlačení tlačítka „Odeslat dotaz“ souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro vyřízení Vaší žádosti. Více o zpracování osobních údajů zde a také souhlasíte s obchodními podmínkami.